średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Salony fryzjerskie Michał Mroszczak _Create Your Lifestyle to wyjątkowe miejsce na fryzjerskiej mapie Dzierżoniowa. Znakomita kadra fryzjerów stylistów nie tylko zrobi wyjątkową fryzurę, ale też zadba o kondycję włosów i skóry głowy. Dodatkowo klient dostanie cenne wskazówki, jak dbać o włosy na co dzień, jakie stosować kosmetyki i środki myjące.

Salon jest miejscem wyjątkowo klimatycznym, urządzonym prosto, ale z ogromnym smakiem. Do tego dochodzi niezwykle profesjonalne podejście personelu do klienta. Każdy traktowany jest indywidualnie, fryzura jest dobierana do typu urody, stylu, okazji oraz preferencji, dzięki czemu klienci czują się tu jak w domu.

Zakres usług oferowanych przez Salony fryzjerskie Michał Mroszczak jest bardzo bogaty. Doskonałe strzyżenie, modelowanie, trwała ondulacja (skręcająca i prostująca), koloryzacja, pokrywanie siwizny to tylko niewielka część możliwości. Klientki polecają sobie salon Michała Mroszczaka, gdy konieczna jest wyjątkowa fryzura na wielką galę, np. własny ślub. Tu bowiem powstają niezwykłe dzieła sztuki – upięcia, koki, warkoczyki, loki, które są potem podziwiane podczas uroczystości. Wśród usług ważna jest też pielęgnacja włosów. Proponowane są przeróżne zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, po których włosy są wyjątkowo piękne i silne.

Salony fryzjerskie Michał Mroszczak znajdują się w Dzierżoniowie na ul. Daszyńskiego 16 (Zameczek przy Rondzie Węgierskim). Przy salonie znajduje się parking. Klienci proszeni są o wcześniejszą rezerwacje terminu online.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Salony fryzjerskie MICHAŁ MROSZCZAK

Ignacego Daszyńskiego 16 / Calle Roc del Cudos 14
58-200 / 25730 Dzierżoniów / Artesa de Segre

GODZINY OTWARCIA

Pn
07:00 - 20:00
Wt
07:00 - 20:00
Śr
07:00 - 20:00
Czw
07:00 - 20:00
Pt
07:00 - 20:00
Sb
07:00 - 14:00
Nd ZAMKNIĘTE